Super pasta z uszczelniająca z włókniną

Nazar

Nowość w naszej ofercie!

SUPER pasty uszczelniające

z włókniną

Dowiedz się więcej

NAZAR – Super pasta uszczelniająca z włókniną

Zaletą pasty SUPER z zastosowaniem drobno pociętych pakuł jest to, że zwiększa ona szczelność wykonywanych połączeń nawet o 50%. Pasta jest całkowicie ekologiczna.

Połączenia gwintowane w instalacjach C.O. gazowych, oraz wodnych powinny być wytrzymałe i absolutnie szczelne, dlatego istotnym jest, aby te połączenia były właściwie wykonane.

Zadaniem tej pasty jest zmniejszenie ryzyka wykonania złego połączenia, a tę czynność może wykonać każda osoba (nie mająca nawet odpowiedniego przeszkolenia ), ponieważ użycie tej pasty zapewnia szczelne połączenie, pakuły zawarte w paście same się ułożą na gwincie zgodnie z kierunkiem jego skręcania, co zwiększa szczelność połączenia.

Zastosowanie tej pasty skraca czas wykonywanej instalacji co również jest bardzo ważnym czynnikiem na efektywność pracy. Wyjątkowość tej pasty stanowi jej struktura, która pozwala na bardzo mocne wykonanie połączenia gwintowanego. Chroni gwinty przed korozją, nie wysycha, ułatwiając późniejszy demontaż. Nie podrażnia skóry. Zakres temperatur: -30C do 140C, ciśnienie do 25 bar. Atest PZH i INiG. Zgłoszona w UP jako produkt zastrzeżony.

Zastosowanie

Jako uniwersalna pasta uszczelniająca w instalacjach C.O.- wodnych, z wodą pitną, gazowych, oraz ciśnieniowo – powietrznych.

25 bar

Wytrzymuje wysokie ciśnienie w instalacji.

-30°C +140°C

Zakres temperatur

Atest

Posiada atest Instytutu Nafty i Gazu z dopuszczeniem do instalacji gazowych.

Atest

Posiada atest Polskiego Zakładu Higieny z dopuszczeniem do instalacji z wodą pitną.

Super pasta uszczelniająca z włókniną – produkty w naszej ofercie